Revine nealko

Podle Gusta Obchod je eshop, který má nealko SKLADEM na PRODEJNĚ = okamžitě dostupné přímo v domě U Topičů. Prodej od pondělí do pátku, kde si můžete vybrat ze zajímavých odrůdových vín. Na jednom místě tak naleznete zajímavou nabídku vín, vyberte si ta, které vám chutnají, která máte rádi. Nealkoholická vína podle země původu, podle odrůdy i barvy vína si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě poblíž Národního divadla, na adrese Národní 9, Praha 1. Osobní odběr je bez poplatku. Červené, bílé, růžové, šumivé i bio víno si zde můžete zakoupit i bez předchozí objednávky.

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Jsme nealko podle Gusta. Zajděte si k nám pro svůj nealkoholický nákup přesně podle vašeho Gusta. Kupte si u nás víno výhodně - výhodné nákupy, slevy jsou již od 6 kusů. k potěšení svých početných příznivců jsou tu také skvělé degustační sety, ochutnávkové balíčky. Osobní převzetí v den a čase, který bude vyhovovat jen vám, nealko víno u nás v e-shopu filtrujte i podle vlastnosti odalkoholizované, dealkoholizované, nealkoholické, bez alkoholu k odběru v okolí Národního divadla. Výdejna a prodejna v hlavním městě, kde je velký výběr a každý si zde vybere. Už tady byl nealkoholik Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na vás.  Jsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Osobní odběr je u nás zdarma. MALL POINT v centru Prahy eshop www.PodleGustaObchod.cz Praha 1.

Revine - nealkoholická jemně perlivá vína vyráběna z čerstvých mladých vín na jižní Moravě. Red, rose, white, červené, růžové, bílé-U každého z těchto moravských vín bez alkoholu je typické jemné perlení a harmonie pikantních kyselin, zbytkový cukr předurčuje využití této novinky pro velmi široké spektrum příležitostí

 

Kontaktujte nás