Inca Defensa Pack

Prodej léčivého setu extraktů na virové onemocnění, rychle k dodání Praha i celá ČR
Máme vše pěkně na jednom místě a ihned po ruce - eshop podle Gusta obchod
osobní servis Praha
rozvoz po Praze
poradenství 
doručení celá ČR až domů
doručení na výdejní místa
 
U každého produktu z naší aktuální nabídky najdete uvedené léčivé účinky
použití podle produktových setů
léčebné kúry sestavené na širokou škálu zdravotních potíží - nemocí
speciálně sestavené protokoly
každý námi nabízený produkt obsahuje 
popis produktu
složení
výrobce
země původu
všeobecné pokyny 
dávkování produktů
léčivé účinky
délku kúry
Máte zájem o rychlé vyřízení své objednávky? 
Prodej bylinek a vše z projektu Inca Botanica přímo zde
Jaký máme sortiment ?
Čaj, sypané čaje, a čajové bylinné směsi
Jaký máme sortiment ?
Superpotraviny
Jaký máme sortiment ?
Superextrakty
Jaký máme sortiment ?
Kosmetika, esence, balzámy a doplňky
 
FytoterapieProdukty_1920x1080_montaz2.pn
 
Na prodej a přímý prodej všech dostupných přírodní produktů, celých kúr, bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica eshop . Vše i bez objednání předem
zdravotně zajímavé byliny ve formě kapek. Mezi naše nejprodávanější patří pack - set tří extraktů. Prevence virových onemocnění. Defensa set Složení: Mocný kořen Jergon Sacha a peruánské byliny Vilcacora, Ubos, Muňa a Wira Wira.  Inca Defensa Pack: Vilcacora (Uncaria tomentosa), Ubos (Spondias mombin) - vodné extrakty, čištěná voda, sorban draselný, benzoan sodný a kyselina citronová, neobsahuje líh. Inca Respiro: Muňa Muňa (Minthostachys setosa), Wira Wira (Gnaphalium graveolens) - vodné extrakty, čištěná voda, gylcerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh. Jergon Sacha: Dracontium loretense)  vodný extrakt, čištěná voda, gylcerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh. Peruánské superextrakty od Inca Botanica nakup přímo zde
FytoterapieProdukty_1920x1080_montaz2.pn
Jaký máme sortiment tinktur - extraktů?
Prodej bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica přímo zde

Seznamte se s Andskými bylinami. Jsou to velmi skutečně učinné prostředky dovezené z čistého amazonského pralesa

Zdraví a síla bylin z Amazonie. Na naší prodejně nabízíme  zcela ojedinělý koncept k l....zdravotních obtíží obrovského spektra pacientů.  Jedná se o bylinné prostředky z oblasti tropických deštných pralesů, k nimž neodmyslitelně patří i tisícileté zkušenosti amazonských a andských šamanů. Díky více než dvacetiletému terénnímu výzkumu původních bylinných receptur biologa Petra Chobota máme k dispozici řadu originálních výrobků, které nejen že příznivě upravují konkrétní zdravotní problémy, ale celkově podporují organismus, detoxikují, pomáhají upravit váhu nebo např. psychickou vyrovnanost.

Bylinné produkty ve formě extraktů jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Mají výjimečnou sílu. Mícháním bylin evropského a jihoamerického původu se byliny navzájem doplňují a pozdvihují účinky. Sběr bylin pro nás zajišťují místní indiáni v harmonii s přírodou. Klademe důraz na čerstvost a čistotu vzácných bylin, stejně tak na proces zpracování, který je zcela původní, ekologický a neprůmyslový.

Na prodejně je přímý prodej bylin a preparátů. Bylinné směsi, extrakty či superpotraviny pod značkou Inca Botanica. Všechny další informace o produktech si můžete přečíst a prohlédnout na eshopu zde:

 

Čisté přírodní extrakty - přírodní výtažky z bylin a dalších rostlin. Doplňky výživy a stravy pozitivně působící na zdraví. Naše produkty jsou čisté, organické, mají antioxidativní účinky.