Modré maté

Prodejna Praha 1 - prodejní místo bylinek a bylinných extraktů z čisté přírody z And a Amazonie projektu Inca Botanica přímo v centru města. 100% přírodní složení, organické, čisté, léčivé, zdraví podporující složky. Zdravá výživa, doplňky, superpotraviny a kúry na všechny nemoci na prodej i bez objednání a platby předem.
Jak se k nám dostanete?
Jak máme otevřeno?
Jaký máme sortiment?

Prodejní místo bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica. Čaj modré maté v centru hlavního města

Zajděte si na naší prodejnu, Jsme výdejní místo Inca Botanica eshop přímo v centru města. Tato bylinná směs je zde i bez objednání předem. Najdete nás v domě F. Topič, Zdraví a síla - zde najdete zdravé, organicky čisté a léčivé produkty pro vaše tělo. Námi prodávané bylinné produkty se vyrábí podle originálních receptur biologa Petra Chobota s předanými zkušenostmi amazonských a andských šamanů. Produkty jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. Peruánské byliny mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu. Mícháním bylin evropského a jihoamerického původu se byliny navzájem doplňují a pozdvihují účinky. 

Modrá dobrá? U nás ano, my dnes jedeme po modré! A když jde o to, co má žena mezi nohama, zpozorní a ztopoří i muž. Modrý čaj budí zájem nás mužů nejen svou netypickou barvou, ale i svým názvem. Květy na čaj ve tvaru ženského pohlaví je hit letošní sezóny. 

Hlavní složkou zářivě modrého nápoje jsou sušené květy klitorie ternatské. Květy této rostliny tvarem mi připomínají vulvu s klitorisem. Rostlince se přezdívá také motýlí hrachový květ. Léčivé účinky klitorie jsou zcela zásadní. Jde především o vliv na nervový systém – klitorie zlepšuje kognitivní funkce, jako je paměť a schopnost učení, působí také antidepresivně, anxiolyticky – proti úzkosti, sedativně, protistresově a analgeticky. Rovněž snižuje hladinu glukózy v krvi, inhibuje agregaci krevních destiček. 

Potýkáte se se ztrátou energie, stresem, únavou, vráskami, padáním vlasů nebo zácpou?  Na prodejně podle Gusta najdete čajík, který vám může pomoci všechny tyto neduhy překonat:  Chcete ještě více prospět svému zdraví? Uvařte si šálek modrého čaje. Modrý čaj! Zpomaluje stárnutí, povzbuzuje mozek a brání šedinám. Zázrak v šálku. Modré maté - lahodný nápoj podporuje růst vlasů a zabraňuje ztrátám jejich barvy. Dále snižuje podráždění dýchacích orgánů, což je obzvláště užitečné při kašli, nachlazení či astmatu. A navíc se zmiňuje i vliv na správné fungování trávení a ženských reprodukčních orgánů. Modré rostlinka má rovněž analgetické účinky – zmírňuje únavu, zklidňuje a pomáhá s bolestí hlavy. Celkově pomáhá udržovat zdravou mozkovou činnost. Není tedy nad šálek na konci náročného dne. Tak se pro něj zastavte. 

Modrá dobrá? U nás ano, my dnes jedeme po modré! A když jde o to, co má žena mezi nohama, zpozorní a ztopoří i muž. 
Květy ve tvaru ženského pohlaví
Hlavní složkou zářivě modrého nápoje jsou sušené květy klitorie ternatské. Zarazil vás název rostliny? Není to náhoda – její květy tvarem připomínají vulvu s klitorisem. Rostlince se přezdívá také motýlí hrachový květ, což zní o poznání poetičtěji. 
 
Potýkáte se se ztrátou energie, stresem, únavou, vráskami, padáním vlasů nebo zácpou? Východní medicína přišla s prostředkem, který vám může pomoci všechny tyto neduhy překonat: modrý čaj budí zájem nejen svou netypickou barvou.
 
Článek
Chcete vzbudit zvídavé otázky okolí, a ještě k tomu prospět svému zdraví? Uvařte si šálek modrého čaje. Modrý čaj! Zpomaluje stárnutí, povzbuzuje mozek a brání šedinám. Zázrak v šálku
Modrý nápoj podporuje růst vlasů a zabraňuje ztrátám jejich barvy. Dále snižuje podráždění dýchacích orgánů, což je obzvláště užitečné při kašli, nachlazení či astmatu. A navíc se zmiňuje i vliv na správné fungování trávení a ženských reprodukčních orgánů. Studie modré rostlince přisuzují rovněž analgetické účinky – zmírňuje únavu, zklidňuje a pomáhá s bolestí hlavy. Celkově pomáhá udržovat zdravou mozkovou činnost. Není tedy nad šálek na konci náročného dne.
 
„Léčivé účinky klitorie potvrdily i experimenty na zvířatech. Zásadní je především vliv na nervový systém – klitorie zlepšuje kognitivní funkce, jako je paměť a schopnost učení, působí také antidepresivně, anxiolyticky – proti úzkosti, sedativně, protistresově a analgeticky. Rovněž snižuje hladinu glukózy v krvi, inhibuje agregaci krevních destiček. 

 

Kontaktujte nás