Superpotraviny Inca Botanica

Máte zájem o rychlé vyřízení své objednávky byliiných směsí. Máme vše pěkně na jednom místě a ihned po ruce. Výdejní místo podle Gusta obchod, Národní 9, Praha 1. Jak u nás funguje? Ihned i bez objednání předem. Prodejní místo bylin podle Gusta obchod Praha.
Jak se k nám dostanete?
Jak máme otevřeno?
Jaký máme sortiment?

Prodejní místo bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica - jsme přímo v centru hlavního města
Pokud chcete, obdržíte SMS. Svůj nákup si vyzvednete v čase, který vyhovuje vám. Na prodejně je také možný přímý prodej všech dostupných přírodní produktů, léčebných kúr, bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica eshop přímo v centru města. Všechny momentálně dostupné dary z přírody - superpotraviny máme na prodejně i bez objednání předem
Vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo na super místě, přímo v centru města, kousek od Václaváku, přímo u Národního divadla. Námi prodávané superpotraviny ne-boli superfoods jsou ceněné pro svůj obsah živin, vitamínů, minerálů, antioxidantů, vlákniny, zdravých tuků a enzymů. Škála těchto potravin je velmi široká. Jedná se například o ovoce, bobule, sladkovodní řasy, kořenové plodiny. Je tedy opravdu super, že zdravá výživa je to máte přímo u nosu. Stačí zajít, koupit a žít zdravě. Doma či v práci - máme pro vás detailní popis a návod na přípravu. Tak neváhejte!

Mnoho zákazníků nás zná ze svých nákupů na MALL.cz. Mnozí si z vás, kteří žijí či pracují v centru města si vyzvednávají své balíčky, objednávky na naší pobočce Mall Poit Praha 1 podle Gusta obchod Národní 9. Mall.cz je oblíbeným internetovým obchodem, ze kterého si můžete nechat zboží doručit přímo k nám. A při té příležitosti si zde můžete koupit a odnést to, co vás zajímá a co vám chutná. A to je přece taky super, no ne?

Kontaktujte nás