Konopka

Máte zájem o rychlé vyřízení své objednávky na přírodní balzám? Zajděte si na naší prodejnu a výdejní místo podle Gusta obchod, Národní 9, Praha 1. Jak u nás funguje? Vy na našem eshopu objednáte čisté a organické zboží pana Petra Chobota - my ho nachystáme, zabalíme - připravíme na naší vlastní výdejnu v centru města. Pokud chcete, obdržíte SMS.
Svůj nákup si vyzvednete v čase, který vyhovuje vám. Na prodejně je také možný přímý prodej všech dostupných přírodní produktů, léčebných kúr, bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica eshop přímo v centru města. Vše i bez objednání předem.
Projekt spolupracuje s původními obyvateli peruánské Amazonie i And a podporuje vzájemnou výměnu i fair trade obchod původních výrobků k nám do Čech. Prodáváme mnohé ceremoniální předměty, jako jsou fragrance, andské kamenné kříže, ručně pletené náramky. Dále jsou tu aromatické šamanské vůně, pro dámy vykuřovadla, aromatické toaletní vody, krémy, 100% přírodní balzámy z bambusového másla, včelího vosku, a olejů vysoké kvality. Vždy bez emulgátorů, alergenů, a chemických konzervantů. Prodejní místo Inca Botanica obchod Praha 1, Národní č. 9