Modrý květ

Máte zájem o nákup bylinné směsi Modrý květ? Zajděte si na naší prodejnu, Inca Botanica přímo v centru města. Tato směs bylin je zde i bez objednání předem. Najdete nás v domě F. Topič - Národní 9, Praha 1. Na prodejně je možný přímý nákup všech dostupných produktů z Peru, léčebných kúr, superpotravin, doplňků, tinktur, a bylinných extraktů. Jsme výdejní místo. Všechny momentálně dostupné léčivé bylinky máme na prodejně i bez objednání předem.
Jak se k nám dostanete? Jak máme otevřeno? Jaký máme další sortiment bylin a čajů?
Směs léčivých bylin kup na super místě, přímo v centru města, kousek od Václaváku, přímo u Národního divadla. Stačí zajít, koupit a žít zdravě. Doma či v práci - máme pro vás detailní popis a návod na přípravu. Tak neváhejte!
Prodejní místo bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica. Modrý květ v centru hlavního města
Máte zájem o nákup bylinné směsi Modrý květ? Zajděte si na naší prodejnu, Jsme výdejní místo Inca Botanica eshop přímo v centru města. Tato směs bylin je zde i bez objednání předem. Najdete nás v domě F. Topič - Národní 9, Praha 1. Na prodejně je také možný přímý prodej všech dostupných přírodní produktů, léčebných kúr, superpotravin, doplňků, tinktur, a bylinných extraktů.
 
Zdraví a síla - zde najdete všechno zdravé, organicky čisté a léčivé pro vaše tělo. Námi prodávané bylinné produkty se vyrábí podle originálních receptur biologa Petra Chobota s předanými zkušenostmi amazonských a andských šamanů. Produkty jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. Toto je ten potřebný detox. Čaj je hodně hořký, ale je naprosto vhodný pro kompletní detoxikaci organisnu
 
Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu. Mícháním bylin evropského a jihoamerického původu se byliny navzájem doplňují a pozdvihují účinky.
 
Gusta doporučuje provádět očistu minimálně jednou ročně.   Na tento čas neplánujte žádnou námahu, povinnosti. Doporučuji zvýšit příjem tekutin, přidat více spánku, zapomenout na alkohol a kouření. Chce to pevnou vůli, ale tu bylinka ráda podpoří. Když je snaha, všechmo jde! 
 
Detoxikace - na kterou se hodí právě tento květ. Mocná rostlina čistí krev, detoxikuje celé tělo, odstraňuje nadváhu, sníží hladinu cholesterolu, vyčistí a zregeneruje játra, upraví veškeré funkce trávicího systému, posílí činnost ledvin, optimalizuje metabolismus tuků, vyčistí žlučník a usnadní vylučování žluči, odstraní z těla zdroje infekcí a je skvělou prevencí proti cukrovce. Nenechte se odradit hořkou chutí této mocné očistné rostliny! Výsledek stojí za to
 
Velmi dobře se dá použít , když vám přestává správně fungovat zažívací systém, nervový systém, vylučovací systém, či je oslabena imunita, objevují se chronická virová onemocnění. Dá se nasadit při přetížení těla, po vážnější nemocí, kdy je potřeba nejprve nastartovat a správně rozběhnout vylučovací a imunitní procesy v těle, posílit a vyčistit buňky konkrétních tělesných orgánů. 
JAK USKUTEČNIT KŮRU? 
 
Pokud je naše tělo pouze přetížené, unavené ale ještě zvládá základní tělesné funkce plnit v přijatelnější míře, stačí projít tuto detoxikační kůru alespoň 1x do roka, Účinky obou našich směsí se dobře doplňují a je tedy dobré je střídat (např. 2 týdny Modrý květ, 2 týdny Fialový květ). Tato kůra je nesmírně efektivní nejen jako kompletní detoxikace organismu, ale také v odbourávání přebytečných tuků
 
Tělo je třeba na hloubkovou detoxikaci připravit - např.bylinnou směsí Rudy strom, která regeneruje buňky orgánů a zvyšuje imunitu.
Dle nejnovějších výzkumů až 90% současných "civilizačních" chorob má původ v přijímání toxinů ve stravě a ze životního prostředí. Ve všech dlouhodobě uložených potravinách hrozí riziko přítomnosti aflatoxinů (obilniny, kukuřice, sója, arašídy, čokoláda, olejniny, pečivo v mikrotenu atd.), které výrazně oslabují imunitní systém, způsobují rakovinné bujení (především v játrech) a také napadají nervový systém, což se projevuje "zvláštními bolestmi" kdekoliv v těle. Aflatoxiny jsou zvlášť zákeřné v tom, že je často nelze rozeznat chuťově ani čichově a také tím, že jakákoliv důkladná ani tepelná úprava je nijak neničí.
Obrovským nebezpečím pro náš organismus jsou dnes tzv.agrochemické jedy. V hyper-intenzivním zemědělství se používají po tunách aplikované pesticidy- fungicidy, herbicidy, insekticidy. Tyto jedy jsou doslova všude : v bramborách, v ovoci, v zelenině atd. Odborníci se dnes shodují v tom, že právě tyto jedy jsou hlavní příčinou epidemického nárůstu astmatu a nejrůznějších alergií v populaci. Způsobují také neplodnost Přítomnost jedovatých pesticidů v potravinách dnes prudce zvyšuje používání geneticky modifikovaných plodin z toho prostého důvodu, že ty snesou samy daleko vyšší dávky těchto jedů, takže v nich pak zůstávají také daleko vyšší "jedovaté stopy"
Dále např.dusitan sodný v uzenářských výrobcích je karcinogenní, taktéž nitráty používané jako hnojivo jsou zjevně karcinogenní - proto je běžně najdeme nejen v šunce a jiných uzeninách, ale také v zelenině. 
Do našich mozků se ve velkém dostávají silná psychofarmaka - aniž to tušíme. všechna hospodářská zvířata- především však slepice a prasata- dostávají obrovské dávky psychofarmak, aby vůbec mohla přežít utrpení, jemuž jsou v průmyslových velkochovech vystavena. Tyto látky se dostávají po konzumaci masných výrobků do našeho organismu a prokazatelně u lidí způsobují únavu a netečnost Nebezpečná jsou i různá barviva a ochucovače, zakrývající nižší kvalitu potravin anebo prodlužující jejich trvanlivost Náš mozek likviduje např. solanin- nejvíce se koncentruje ve smažených bramborových lupíncích. Mozek také ničí rtuť, která se dnes ve stále vyšších koncentracích nachází v mořských rybách. Neurologické potíže a oslabení nervového systému způsobuje i kyselina benzoová - je v nealkoholických nápojích, pivu, cukrovinkách atd. dále tu máme glutamáty, siřičitany atd.,atd. 
 
Pro svůj spokojený život potřebujete mít silný imunitní systém , silný nervový systém a zdravý mozek abychom byli "nemanipulovatelní" a odolní jedinci se schopností samostatně myslet. Toxiny se v našem těle ukládají plíživě a postupně - je třeba si uvědomit že skoro 90% chorob se můžeme zbavit prostou detoxikací našeho organismus. Indiánští šamani- a to i přesto, že jejich prostředí je zasaženo jedy nesrovnatelně méně než naše- naprosto běžně používají pravidelnou detoxikaci organismu pomocí speciálních rostlin jako nejlepší terapii i prevenci chorob u členů svých kmenů .Evropanům šamani radí skoro vždy podstoupit důkladnou očistu těla jako terapii, která odstraní většinu problémů
Proto je pro nás nezbytné alespoň jednou do roka podstoupit měsíční, anebo alespoň 14ti denní očistnou kůru. Šamani znají velice účinné rostliny pro rychlou detoxikaci. 
 
Králem rostlin je posvátný modrý květ, rrostlina, která roste v těžko přístupných údolích a na skalních římsách peruánských And ve výškách kolem 4000 m nad mořem. Naše detoxikační směs obsahuje Hercampuri, což je jeho hlavní složka, a detoxikační směs označená jako Fialový květ rostlinu manayupa, což je jeden z nejsilnějších antioxidantů a druhá nejsilnější "očistná bylina Inků". Za času Inků ji směly používat pouze nejvyšší společenské vrstvy a říkalo se jí RUNA MANA YUPANA což znamená "její léčebné síly jsou nesčetné". Kromě detoxikace má dle šamanů manayupa velmi příznivý vliv na nervový systém, odstraňuje trávicí, gynekologické a kožní problémy a čistí krev od vše toxických látek. Fialový květ dále doplňuje malé množství hluchavky, maliníku, lopuchu a pýru kvůli optimalizaci účinků na Evropana. Zásadními složkami je však "modrý a fialový květ" - což je královská detoxikační kombinace, která nám byla prozrazena několika velmi zkušenými starými peruánskými šamany.
Detoxikace - na kterou se hodí právě tento květ. 
 
pokud nám přestává správně fungovat zažívací systém, nervový systém nebo vylučovací systém, je oslabena imunita, objevují se chronická virová onemocnění anebo se přetížení těla projevilo již vážnější nemocí, je potřeba nejprve nastartovat a správně rozběhnout vylučovací a imunitní procesy v těle, posílit a vyčistit buňky konkrétních tělesných orgánů. Tělo je třeba na hloubkovou detoxikaci připravit - např.bylinnou směsí Rudy strom, která regeneruje buňky orgánů a zvyšuje imunitu.
Dle nejnovějších výzkumů až 90% současných "civilizačních" chorob má původ v přijímání toxinů ve stravě a z životního prostředí. Ve všech dlouhodobě uložených potravinách hrozí riziko přítomnosti aflatoxinů (obilniny, kukuřice, sója, arašídy, čokoláda, olejniny, pečivo v mikrotenu atd.), které výrazně oslabují imunitní systém, způsobují rakovinné bujení (především v játrech) a také napadají nervový systém, což se projevuje "zvláštními bolestmi" kdekoliv v těle. Aflatoxiny jsou zvlášť zákeřné v tom, že je často nelze rozeznat chuťově ani čichově a také tím, že jakákoliv důkladná ani tepelná úprava je nijak neničí.
Obrovským nebezpečím pro náš organismus jsou dnes tzv.agrochemické jedy. V hyper-intenzivním zemědělství se používají po tunách aplikované pesticidy- fungicidy, herbicidy, insekticidy. Tyto jedy jsou doslova všude : v bramborách, v ovoci, v zelenině atd. Odborníci se dnes shodují v tom, že právě tyto jedy jsou hlavní příčinou epidemického nárůstu astmatu a nejrůznějších alergií v populaci. Způsobují také neplodnost Přítomnost jedovatých pesticidů v potravinách dnes prudce zvyšuje používání geneticky modifikovaných plodin z toho prostého důvodu, že ty snesou samy daleko vyšší dávky těchto jedů, takže v nich pak zůstávají také daleko vyšší "jedovaté stopy"
Dále např.dusitan sodný v uzenářských výrobcích je karcinogenní, taktéž nitráty používané jako hnojivo jsou zjevně karcinogenní - proto je běžně najdeme nejen v šunce a jiných uzeninách, ale také v zelenině. 
Do našich mozků se ve velkém dostávají silná psychofarmaka - aniž to tušíme. všechna hospodářská zvířata- především však slepice a prasata- dostávají obrovské dávky psychofarmak, aby vůbec mohla přežít utrpení, jemuž jsou v průmyslových velkochovech vystavena. Tyto látky se dostávají po konzumaci masných výrobků do našeho organismu a prokazatelně u lidí způsobují únavu a netečnost Nebezpečná jsou i různá barviva a ochucovače, zakrývající nižší kvalitu potravin anebo prodlužující jejich trvanlivost Náš mozek likviduje např. solanin- nejvíce se koncentruje ve smažených bramborových lupíncích. Mozek také ničí rtuť, která se dnes ve stále vyšších koncentracích nachází v mořských rybách. Neurologické potíže a oslabení nervového systému způsobuje i kyselina benzoová - je v nealkoholických nápojích, pivu, cukrovinkách atd. dále tu máme glutamáty, siřičitany atd.,atd. 
Potřebujeme mít silný imunitní systém , silný nervový systém a zdravý mozek abychom byli "nemanipulovatelní" a odolní jedinci se schopností samostatně myslet. Toxiny se v našem těle ukládají plíživě a postupně - je třeba si uvědomit že skoro 90% chorob se můžeme zbavit prostou detoxikací našeho organismus. Indiánští šamani- a to i přesto, že jejich prostředí je zasaženo jedy nesrovnatelně méně než naše- naprosto běžně používají pravidelnou detoxikaci organismu pomocí speciálních rostlin jako nejlepší terapii i prevenci chorob u členů svých kmenů .Evropanům šamani radí skoro vždy podstoupit důkladnou očistu těla jako terapii, která odstraní většinu problémů
Proto je pro nás nezbytné alespoň jednou do roka podstoupit měsíční, anebo alespoň 14ti denní očistnou kůru. Šamani znají velice účinné rostliny pro rychlou detoxikaci. králem mezi nimi je posvátný "modrý květ". Tato rostlina roste v těžko přístupných údolích a na skalních římsách peruánských And ve výškách kolem 4000 m nad mořem. Tato mocná rostlina dle šamanů čistí krev, detoxikuje celé tělo, odstraňuje nadváhu, sníží hladinu cholesterolu, vyčistí a zregeneruje játra, upraví veškeré funkce trávicího systému, posílí činnost ledvin, optimalizuje metabolismus tuků, vyčistí žlučník a usnadní vylučování žluči, odstraní z těla zdroje infekcí a je skvělou prevencí proti cukrovce. Nenechte se odradit hořkou chutí této mocné očistné rostliny! 
Naše detoxikační směs označená jako Modrý květ, obsahuje Hercampuri, což je jeho hlavní složka, a detoxikační směs označená jako Fialový květ rostlinu manayupa, což je jeden z nejsilnějších antioxidantů a druhá nejsilnější "očistná bylina Inků". Za času Inků ji směly používat pouze nejvyšší společenské vrstvy a říkalo se jí RUNA MANA YUPANA což znamená "její léčebné síly jsou nesčetné". Kromě detoxikace má dle šamanů manayupa velmi příznivý vliv na nervový systém, odstraňuje trávicí, gynekologické a kožní problémy a čistí krev od vše toxických látek. Fialový květ dále doplňuje malé množství hluchavky, maliníku, lopuchu a pýru kvůli optimalizaci účinků na Evropana. Zásadními složkami je však "modrý a fialový květ" - což je královská detoxikační kombinace, která nám byla prozrazena několika velmi zkušenými starými peruánskými šamany.
JAK USKUTEČNIT KŮRU? pokud je naše tělo pouze přetížené, unavené ale ještě zvládá základní tělesné funkce plnit v přijatelnější míře, stačí projít tuto detoxikační kůru alespoň 1x do roka, ale klidně i 3x. Účinky obou směsí se dobře doplňují a je tedy dobré je střídat (např. 2 týdny Modrý květ, 2 týdny Fialový květ). Tato kůra je nesmírně efektivní nejen jako kompletní detoxikace organismu, ale také v odbourávání přebytečných tuků
 
 

 

Kontaktujte nás