Motýlí květ extrakt

Máte zájem o rychlé vyřízení své objednávky extraktu z bylin? 
Máme vše pěkně na jednom místě a ihned po ruce. Výdejní místo podle Gusta obchod, Národní 9, Praha 1. Jak to u nás funguje? Vy na našem eshopu objednáte čisté a organické zboží pana Petra Chobota - my ho nachystáme, zabalíme - připravíme na naší vlastní výdejnu v centru města. Pokud chcete, obdržíte SMS. Svůj nákup si vyzvednete v čase, který vyhovuje vám. Na prodejně je také možný přímý prodej všech dostupných přírodní produktů, celých kúr, bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica eshop přímo v centru města. Všechny momentálně dostupné extrakty máme na prodejně i bez objednání předem.
Ihned na prodejně Podle Gusta obchod Praha 1 máme pro vás zdravotně zajímavé byliny ve formě kapek. Mezi naše nejprodávanější patří extrakt Motýlí květ. Má silně blahodárné účinky na spánek, má schopnost zvýraznit a oživit sny a podpořit lucidní snění. SloženíKlitorie ternatská - (Clitoria ternatea - flos), vodný extrakt, čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Účinné kapky Motýlí květ si nakup přímo zde. Skvělé superextrakty a vše z projektu Inca Botanica na jednom místě nakup přímo zde
FytoterapieProdukty_1920x1080_montaz2.pn
Jak se k nám dostanete? Jak máme otevřeno? Jaký máme sortiment tinktur - extraktů?

Prodejní místo bylinek a bylinných extraktů projektu Inca Botanica. Extrakty přímo v centru hlavního města

Seznamte se s Andskými bylinami. Jsou to velmi skutečně učinné prostředky dovezené z čistého amazonského pralesa

Zdraví a síla bylin z Amazonie. Na naší prodejně nabízíme  zcela ojedinělý koncept k l....zdravotních obtíží obrovského spektra pacientů.  Jedná se o bylinné prostředky z oblasti tropických deštných pralesů, k nimž neodmyslitelně patří i tisícileté zkušenosti amazonských a andských šamanů. Díky více než dvacetiletému terénnímu výzkumu původních bylinných receptur biologa Petra Chobota máme k dispozici řadu originálních výrobků, které nejen že příznivě upravují konkrétní zdravotní problémy, ale celkově podporují organismus, detoxikují, pomáhají upravit váhu nebo např. psychickou vyrovnanost.

Bylinné produkty ve formě extraktů jsou sestaveny z amazonských bylin, doplněných v optimálním poměru bylinami evropskými. Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Mají výjimečnou sílu. Mícháním bylin evropského a jihoamerického původu se byliny navzájem doplňují a pozdvihují účinky. Sběr bylin pro nás zajišťují místní indiáni v harmonii s přírodou. Klademe důraz na čerstvost a čistotu vzácných bylin, stejně tak na proces zpracování, který je zcela původní, ekologický a neprůmyslový.

Na prodejně je přímý prodej bylin a preparátů. Bylinné směsi, extrakty či superpotraviny pod značkou Inca Botanica. Všechny další informace o produktech si můžete přečíst a prohlédnout na eshopu zde:

 

Čisté přírodní extrakty - přírodní výtažky z bylin a dalších rostlin. Doplňky výživy a stravy pozitivně působící na zdraví. Naše produkty jsou čisté, organické, mají antioxidativní účinky. Prodej podle Gusta obchod Praha 1. To nejlepší z tropických deštných pralesů - čisté přírodní produkty z největší lékárny světa, kde jen z čistého a dobrého se rodí čisté a dobré.