Aguaje

Máte zájem o nákup superpotraviny Aguaje? Máme vše pěkně na jednom místě a ihned po ruce. Výdejní místo podle Gusta obchod, Národní 9, Praha 1. Na prodejně je také možný přímý prodej všech dostupných produktů projektu Inca Botanica eshop přímo v centru města. Všechny momentálně dostupné dary z přírody - superpotraviny máme na prodejně i bez objednání předem.
Jak se k nám pro Aguaje dostanete? Jak máme otevřeno? Jaký máme dlaší sortiment superfoods, superfruits?
Vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo na super místě, přímo v centru města, kousek od Václaváku, přímo u Národního divadla. Námi prodávané superpotraviny ne-boli superfoods jsou ceněné pro svůj obsah živin, vitamínů, minerálů, antioxidantů, vlákniny, zdravých tuků a enzymů. Škála těchto potravin je velmi široká. Jedná se například o ovoce, bobule, sladkovodní řasy, kořenové plodiny. Je tedy opravdu super, že zdravá výživa je to máte přímo u nosu. Stačí zajít, koupit a žít zdravě. Doma či v práci - máme pro vás detailní popis a návod na přípravu. Tak neváhejte!
 
Zajděte si na naší prodejnu, Jsme výdejní místo Inca Botanica eshop přímo v centru města. Tato superpotravina je zde i bez objednání předem. Najdete nás v domě F. Topič, Zdraví a síla - zde najdete zdravé, organicky čisté a léčivé produkty pro vaše tělo. Námi prodávané bylinné produkty se vyrábí podle originálních receptur biologa Petra Chobota s předanými zkušenostmi amazonských a andských šamanů.
Vhodné pro zpevnění kostí a svalů. Stabilizaci hormonální nerovnováhy. Vhodné. pro ženy. 100% Mauritia flexuosa - Fructus je superpotraviny - superfoods, která ženám pomáhá odstranit migrény, problémy s pletí a osteoporózou. Jejich mužům pomůže odstranit problém, kam investovat svůj přebytek peněz. Pošlete svojí ženu k nám na prodejnu v centru města. Máme pro ni prášek i extrakt. Krásně se jí zformuje tělo. Originální doplněk stravy. Přímo v centru hlavního města najdete byliny a produkty, které pochází přímo od zdroje. Jsme  výdejní místo projektu INCA BOTANICA, který všem zájemcům zajistí vysokou kvalitu nabízených léčivých produků přímo z pralesa. Podle receptur šamanů a léčitelů (Curanderos ) žijících v Amazonii a Peru skvělé působí i na nás Čechy. Tak se přidejte.

 

Kontaktujte nás