Nejlepší medovník

PodleGustaObchod, Praha 1, Národní 9, prodejna + eshop, který má Medovník dort na PRODEJNĚ = okamžitě dostupné přímo v domě U Topičů. Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě poblíž Národního divadla. Osobní odběr je bez poplatku

Zboží si zde můžete zakoupit i bez předchozí objednávky. Prodejna a výdejní místo MALL POINT Praha 1

Tak si u nás vyberte -  malý, velký i největší, všechny jsou kulaté. Také už vám tečou medové sliny?

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Nakupujte z pohodlí domova a vyzvedněte si u nás svůj nákup přesně podle Vašeho Gusta. Objednejte si u nás medovníky a skvělou kávu výhodně. Osobní převzetí v den a čase, který bude vyhovovat jen vám. Výdejna a prodejna v hlavním městě, kde je velký výběr a každý si zde vybere podle svýho Gusta. Pro lahodný, klasický, gurmánský, pravý a nefalšovaný medovník už tady byl Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na vás. Kup na e-shopu a výdejním místěJsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro vás podle vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání.

Nejlepší na Praze jedna může být jen jeden. Ten náš největší je prost jednička mezi dorty. V našich krajích unikátní, nešizený, pravý, nefalšovaný a ojedinělý, se skládá z několika speciálních vrstev korpusů a krémů. Krásná jemnost a laskonka s vlašskými ořechy přináší specifickou chuť, která v kombinaci s jemným vanilkovým krémem dodává našemu lahodnému dortu ojedinělou chuť. Každý dort se pro vás vyrábí ručně! 

Kontaktujte nás