Dort medovník

Tento dort si zamiluje snad každý. Jde o naprostou klasiku mezi dezerty. PodleGustaObchod, Praha 1, Národní 9, prodejna + eshop, který má Medovník na PRODEJNĚ = okamžitě dostupný přímo v domě U Topičů. Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě Národní 9 - poblíž Národního divadla. Osobní odběr je bez poplatku

Vše pro párty a oslavu ihned, osobní odběr zdarma v centru města. Dorty a medovníky za příznivé ceny, na výběr jsou malé i velké, kulaté, klasické, slavnostní, svatební, atypické s příchutí. Všechny jsou neodolatelné! Klasická prodejna obchod má i medové koule, zákusky, dorty a dobroty k svátku.

Zboží si zde můžete zakoupit i bez předchozí objednávky. Prodejna a výdejní místo MALL POINT Praha 1

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Nakupujte z pohodlí domova a vyzvedněte si u nás svůj nákup přesně podle Vašeho Gusta. Objednejte si u nás slevy a výhodné nákupy, Osobní převzetí v den a čase, který bude vyhovovat jen vám. Výdejna a prodejna v hlavním městě, kde je velký výběr a každý si zde vybere. Pro lahodný, klasický, gurmánský, pravý a nefalšovaný medovník už tady byl Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na Vás. Kup na e-shopu a výdejním místěJsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro Vás podle Vaší objednávky, podle Vašeho očekávání a podle přání.

 
Naše medové dorty - medovníky  jsou dnes velmi populárním moučníkem v každé rodině. Naším dortem se o víkendu cpou nejen ženy a muži, ale i jejich děti. Proto jim vyhovuje náš - klasický a největší. Ten náš lahodný medový velký nebo malý dort máme pro vás připravený pro váš sladší den, na oslavu, na Valentýna, na Velikonoce, na Vánoce, k výročí, narozeninám, k svátku. Káva a medový dort, k tomu pravá čokoláda - vaše party a oslavu může začít. 
 
Je tak oblíbený, že ho najdete nejenom u nás, ale i vedel v kavárně, mají ho i na jídelních lístcích levnější jídelny, cukrárny, blízké kavárny. Dorty od nás odebírají také luxusní restaurace a hotely. Original je druh dortu medově-karamelové chuti. Je ručně vyroben z tenkých medovníkových plátů, které jsou spojené hustým medovým krémem. A naše originální verze má navíc další oblíbené příchutě. Ochutnejte třeba s jahodovou, višňovou, pictáciovou příchutí, se švestkami a další. A jaký dětem chutná nejvíce? Ta naše zebra originalní pruhovaná  - medový dort!
Tento velký dort medovník ležel v lednici celou noc. Medovník pro vás se krásně rozležel a je vláčný. Plný medu a sladký tak akorát.  Straročeský je náš největší kus, největší, nejlepší, lahodný medový dort pro váš sladší den na prodejně podle Gusta obchod Praha 1. A pro ležel? Je zabalený v krabici, v potravinářské folii a odleželý je nejlepší! 
Dort ležel v lednici celou noc. Medovník pro vás se krásně rozležel a je vláčný. 
Největší, nejlepší lahodný medový dort pro váš sladší den na prodejně podle Gusta obchod

Tento náš dort si zamiluje snad každý. Jde o naprostou klasiku mezi dezerty a je tak oblíbený, že ho najdete nejenom u nás, ale i vedle v kavárně, mají ho i na jídelních lístcích levnější jídelny, cukrárny, blízké kavárny. Dorty od nás odebírají také luxusní restaurace a hotely. Original je druh dortu medově-karamelové chuti. Je ručně vyroben z tenkých medovníkových plátů, které jsou spojené hustým medovým krémem. A naše originální verze má navíc další oblíbené příchutě. Ochutnejte třeba s jahodovou, višňovou, pictáciovou příchutí, se švestkami a další. A jaký dětem chutná nejvíce? Ta naše zebra pruhovaná!

Kontaktujte nás