Arabica Bolivia Extra

Zrnková, čerstvě pražená káva přímo z pražírny, jednodruhové kávy a směsi podle Gusta obchod Praha 1. 
Prodej kávy, pravá, skutečná, nešizená zrnková a mletá káva malé i velké balení. U nás to přivezeme na den, který vyhovuje všem. dobrá, fakt dobrá káva na Arabica Bolivia. Každý pracovní den ihned i bez objednání předem. V kávovém sortimentu vedle jednodruhových káv a směsí prodáváme i skvělé ochucené kávy. Objevte přímo v centru města nejdokonalejší chuti a aroma kávy, tak jaké samotná káva má mít. Na prodejně v domě U Topičů přinášíme pozitivní emoce a nový zážitek z pití kávy. Naše nabídka a sortiment káv je doslova ze všech kontinentů, kde se kávovník pěstuje.
 
Čerstvě pražená - přímo z pražírny, přímo v centru na prodejně podle Gusta obchod Praha 1 - 100% zrnková káva v prodeji přímo zde. Nejvyšší kvalita čerstvě pražené Arabici za skvělé ceny. Bolivijská káva má velice dobrou kvalitu, jelikož se pěstuje v nadmořských výškách od 180 do 670 m.nm. Zrna této kávy se zpracovávají suchou i mokrou metodou. Oblíbenější je ale mokrá metoda, pomocí které je zpracováno více než tři čtvrtě všech zrn bolivijské kávy. Kávová zrna pěstitelé sbírají ručně, následně se čistí na strojních zařízeních a nakonec třídí elektronicky. Až v 50. letech 20. století se v Bolívii začala káva pěstovat za účelem konzumace. 
 
Čerstvě pražená zrnkvá káva 100% arabica Bolivia Extra
chuť je příjemná, spíše jemnější, se sladkým aroma. Objevte velmi lahodný nápoj, který má pikantní chuť, která je doplněna o výrazné karamelové aroma pražených mandlí.  
Milujete praženou kávu a nedáte dopustit na absolutní kvalitu? To nejlepší, co náš sortiment nabízí, je čerstvá káva 100% arabica, proto ji neváhejte vyzkoušet! Tato pražená káva je charakteristická svou silnou vůní, nahnědlou až černou barvou. Obsahuje samozřejmě kofein, který povzbuzuje srdeční činnost, zvyšuje krevní tlak a pro jeho povzbuzující účinky je mnoha lidmi čerstvá káva rituálem každého dne, nebo dokonce několikrát během dne. Proto by mělo být prioritou každého milovníka čerstvě pražené kávy, aby si vybíral ty nejkvalitnější druhy káv na trhu. Arabica dnes tvoří asi 75 % celosvětové produkce kávy. Pro svoji lahodnou chuť je velmi vyhledávanou komoditou. Obsahuje méně kofeinu než robusta (asi 1,5 %) a její chuť je méně či více kysele zabarvená.
Čerstvě pražená - přímo z pražírny, přímo v centru na prodejně podle Gusta obchod Praha 1 - 100% arabika zrnková káva. Nejvyšší kvalita čerstvě pražené Arabici za skvělé ceny. Bolivijská káva má velice dobrou kvalitu, jelikož se pěstuje v nadmořských výškách od 180 do 670 m.nm. Zrna této kávy se zpracovávají suchou i mokrou metodou. Oblíbenější je ale mokrá metoda, pomocí které je zpracováno více než tři čtvrtě všech zrn bolivijské kávy. Kávová zrna pěstitelé sbírají ručně, následně se čistí na strojních zařízeních a nakonec třídí elektronicky. Až v 50. letech 20. století se v Bolívii začala káva pěstovat za účelem konzumace. Čerstvě pražená káva 100% arabica
 
Milujete praženou kávu a nedáte dopustit na absolutní kvalitu? To nejlepší, co káva nabízí, je čerstvá káva 100% arabica, proto ji neváhejte vyzkoušet! Tato pražená káva je charakteristická svou silnou vůní, nahnědlou až černou barvou. Obsahuje samozřejmě kofein, který povzbuzuje srdeční činnost, zvyšuje krevní tlak a pro jeho povzbuzující účinky je mnoha lidmi čerstvá káva rituálem každého dne, nebo dokonce několikrát během dne. Proto by mělo být prioritou každého milovníka čerstvě pražené kávy, aby si vybíral ty nejkvalitnější druhy káv na trhu. Arabica dnes tvoří asi 75 % celosvětové produkce kávy. Pro svoji lahodnou chuť je velmi vyhledávanou komoditou. Obsahuje méně kofeinu než robusta (asi 1,5 %) a její chuť je méně či více kysele zabarvená.