Semínka

Naše kamenná prodejna se nachází na Praze 1, Staré Město, Národní 9, uvnitř v domě F.Topič  Podle Gusta Obchod je eshop, který má zboží SKLADEM na PRODEJNĚ = okamžitě dostupné. Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v našem obchodě. Zboží si zde můžete zakoupit i bez předchozí objednávky. Kamenná prodejna

Zajdi na pobočku Praha 1, Národní 9, (Podle Gusta). Jsme výdejní místo v centru Prahy

Nakupujte z pohodlí domova a vyzvedněte si u nás svůj nákup přesně podle vašeho Gusta. Objednejte si u nás slevy a výhodné nákupy, Osobní převzetí v den a čase, který bude vyhovovat jen vám, zboží u nás v e-shopu filtrujte i podle vlastnosti dárkové balení k odběru v okolí Národního Divadla. Výdejna a prodejna v hlavním městě, kde je velký výběr a každý si zde vybere. Už tady byl Franta, Marie, Karel, Jana i Gusta, budeme se těšit i na vás. Kup na e-shopu a výdejním místěJsme Národní třídě číslo 9, v domě u Topičů. Pracujeme tady všichni po celý rok pro Vás podle Vaší objednávky, podle vašeho očekávání a podle přání. Osobní odběr je u nás zdarma. Výběr zboží a služeb v centru Prahy eshop www.PodleGustaObchod.cz Praha 1.

Naše oblíbená forma maloobchodního prodeje. Při své každodenní činnosti používáme prostory přístupné v přízemí slavného domu všem domácím i zahraničním zákazníkům. Přístup u nás je bezbariérový. Tak se u nás zastavte a nakupte si. Pokud nejdete zboží na našem e-shopu, objednejte u nás nákup online. Semena i semínka - velký výběr semínek k jídlu v nejvyšší kvalitě za nízké ceny. Výhodné balení.